Bim 2’li Kendinden Kollu Takım Kız Çocuk fiyatı – 8 Temmuz Cuma 2022

2’li Kendinden Kollu Takım  Kız Çocuk

Bim aktüel ürünlerinde 8 Temmuz Cuma 2022 Aktüel kataloğunda 2’li Kendinden Kollu Takım Kız Çocuk ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 8 Temmuz Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 8 Temmuz Aktüel ürünlerinden biri de 2’li Kendinden Kollu Takım Kız Çocuk .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 2’li Kendinden Kollu Takım Kız Çocuk ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

2’li Kendinden Kollu Takım Kız Çocuk Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #2li #Kendinden #Kollu #Takım #Kız #Çocuk ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 69,00 TL

Tarih: 2022-07-02 17:59:34

2’li Kendinden Kollu Takım Kız Çocuk detayları:
 5-6 / 7-8 yaş Üst: %100 pamuk Alt:%96 pamuk%4 elastan

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 2’li Kendinden Kollu Takım Kız Çocuk tam olarak 21 haziran tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles