Bim 2’li Düz/Desenli Dantelli Külot fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

2’li Düz/Desenli Dantelli Külot

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda 2’li Düz/Desenli Dantelli Külot ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 2’li Düz/Desenli Dantelli Külot .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 2’li Düz/Desenli Dantelli Külot ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

2’li Düz/Desenli Dantelli Külot Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #2li #DüzDesenli #Dantelli #Külot ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-11 08:42:22

2’li Düz/Desenli Dantelli Külot detayları:
Büyük beden  Farklı desenlerde

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 2’li Düz/Desenli Dantelli Külot tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles