Bim 27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti fiyatı – 7 temmuz Cuma 2023

27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti

Bim aktüel ürünlerinde 7 temmuz cuma 2023 Aktüel kataloğunda 27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 7 temmuz cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 temmuz cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de 27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Jant #Vites #Dağ #Bisikleti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.199,00 TL

Tarih: 2023-07-31 07:00:04

27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti detayları:
21 Vites Index Vites Sistemi İtmeli Vites Kolu Çelik Kadro Kilitlenebilir Amortisörlü Maşa Alüminyum Çift Katlı Jant Alüminyum V-Fren Sistemi

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 27,5 Jant 21 Vites Dağ Bisikleti tam olarak 7 temmuz cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles