Bim 27″ Full Hd Monitör 27T450 fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

27" Full Hd Monitör 27T450

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 27″ Full Hd Monitör 27T450 ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 27″ Full Hd Monitör 27T450 .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 27″ Full Hd Monitör 27T450 ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

27″ Full Hd Monitör 27T450 Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Full #Monitör #27T450 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.499,00 TL

Tarih: 2023-01-19 00:47:01

27″ Full Hd Monitör 27T450 detayları:
Model Adı: Samsung 27T450 -LF27T450FQRXUF
MonitörEkran Boyutu: 68 cm / 27 inçGörüntü kalitesi:
Full-HDÇözünürlük: 1920 x 1080 Tepkime Süresi: 5
ms              
HDMI:
2                           
USB Bağlantı Noktaları:
2                    
Enerji Verimlilik Sınıfı: D2 yıl Samsung Tr
garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 27″ Full Hd Monitör 27T450 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles