Bim 25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #25H #Kulak #Üstü #Mikrofonlu #Kablosuz #Kulak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 229,00 TL

Tarih: 2022-04-13 06:41:52

25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak detayları:

Ayarlanabilir kafa bandı
Müzik ve çağrı kontrolü
Tek sarj ile 14 saat kullanım süresi
Tüm Bluetooth® uyumlu
cihazlara bağlanır cihazlar – telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve
dahası
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 25H Kulak Üstü Mikrofonlu Kablosuz Kulak tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles