Bim 2070013 Kadın Kol Saati fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

2070013 Kadın Kol Saati

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 2070013 Kadın Kol Saati ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 2070013 Kadın Kol Saati .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 2070013 Kadın Kol Saati ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

2070013 Kadın Kol Saati Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kadın #Kol #Saati ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.899,00 TL

Tarih: 2023-08-06 18:13:14

2070013 Kadın Kol Saati detayları:
Kasa Çapı: 34 mm Kasa Şekli: Yuvarlak Kasa
Materyali: Çelik Kasa Rengi: Metalik Gri Kordon Materyali: Hasır Çelik
Kordon Rengi: Metalik GriKadran Rengi: Gümüş Tonu Çalışma Şekli:
Analog Teknolojisi: Quartz Cam Özelliği: Mineral Özellik: Bileklik
Su Geçirmezlik: 3 ATM Garanti Süresi: 2 Yıl

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 2070013 Kadın Kol Saati tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles