Bim 20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Jant #Çift #Amortisör #Vites #Bisiklet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 999,00 TL

Tarih: 2022-04-15 10:54:31

20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet detayları:

Amortisörlü çelik kadro
Alüminyum jant
Çelik v-fren sistemi
Ayarlanabilir sele
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 20 Jant Çift Amortisör 21 Vites Bisiklet tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles