Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/vhosts/yerliteknoloji.net/httpdocs/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Bim %100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu 946 ml fiyatı -11 Ekim Salı 2022

%100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu

Bim aktüel ürünlerinde 11 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda %100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu 946 ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim 11 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Ekim Salı Aktüel mamullerinden biri de 946 ml %100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim %100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

%100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Organik #Kırmızı #Karışık #Meyve #Suyu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 28,50 TL

Tarih: 2022-10-06 18:12:30

%100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu detayları:
946 ml

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden %100 Organik Kırmızı Karışık Meyve Suyu 946 ml tam olarak 11 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles