Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/vhosts/yerliteknoloji.net/httpdocs/wp-content/themes/infinity-news/inc/breadcrumbs.php on line 252

Bim %100 Karışık Meyve Suyu 310 ml fiyatı -11 Ekim Salı 2022

%100 Karışık Meyve Suyu

Bim aktüel ürünlerinde 11 Ekim Salı 2022 Aktüel kataloğunda %100 Karışık Meyve Suyu 310 ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 11 Ekim Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Ekim Salı Aktüel mamullerinden biri de 310 ml %100 Karışık Meyve Suyu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim %100 Karışık Meyve Suyu ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

%100 Karışık Meyve Suyu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Karışık #Meyve #Suyu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 11,50 TL

Tarih: 2022-10-06 19:13:31

%100 Karışık Meyve Suyu detayları:
310 ml Karpuz, çilek, elma

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden %100 Karışık Meyve Suyu 310 ml tam olarak 11 Ekim Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles