Bilgisayardan Periscope yayını yapmak için buyrun!

Bilgisayardan Periscope yayını yapmak için buyrun! 1

Son ayların popüler sosyal canlı video uygulaması Perisope gelişmeye devam ediyor. Sırada ki yenilik internet siteleri üzerinden Periscope yayını yapmak!

Periscope ile telefon üzerinden Twitter hesabıyla bağlanıp canlı olarak yayın yapıyorsunuz. Bu şekilde popüler olan bir çok kişi mevcut. Türkiye de de Periscope bir hayli kullanılır durumda.

[mks_button size=”large” title=”Periscope bilgisayardan nasıl izlenir, kullanılır, indirilir? TIKLAYIN!” style=”rounded” url=”https://www.yerliteknoloji.net/periscope-bilgisayardan-nasil-izlenir-kullanilir-indirilir-iste-cevap.html” target=”_self” bg_color=”#8224e3″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-hand-o-right” icon_type=”fa”]

Şimdi ki konumuz ise bilgisayar üzerinden Periscope yayını yapmak, yayınımızı paylaşıma sunmak.

Bilgisayardan Periscope yayını yapmak için:

1-Buraya tıklayın. Karşınıza gelen sayfadan embed yani gömme kodu alacağız. Username yazan yere kendi kullanıcı adımızı yazıyoruz. Takip etmek istediğiniz kişinin adını da yazabilirsiniz. What Size? yazan yerden de yayının boyutunu belirleyin. Small küçük, Large büyük anlamında.

2-Create Button’a tıklayıp embed yani sitelere içeriği gömmek için kodu oluşturun. Oluşan kodu kopyalayın ve yayını eklemek istediğiniz sitelere ekleyin.

3-Eğer siteniz yoksa bir blog sitesi açabilirsiniz. Bu kodu o siteye ekleyip o blog üzerinden sürekli yayın yapabilir, blogunuzu da takipçilerinize yollayabilirsiniz.

Böylece bilgisayar üzerinden yayın yapmak için gerekli altyapıyı hazırlamış olduk. Eğer çok meşakkatli geldi ise telefondan yayın yapmaya devam edebilirsiniz (:

6
Yorumlar

avatar
6 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipciler
 
En çok tepki verilen yorum
En yeni yorum dizisi
5 Yorum yazarları
burakeeeemercy farrurüzgarzaferyazğan Son yorum yazarları
burak
Ziyaretçi
burak

beende varm

eeee
Ziyaretçi
eeee

yes mes kes mes tes ses yesssssss 😀

mercy farru
Ziyaretçi
mercy farru

yes

mercy farru
Ziyaretçi
mercy farru

evet bende varım

rüzgar
Ziyaretçi
rüzgar

evet bende varım

zaferyazğan
Ziyaretçi
zaferyazğan

Burada bende varım

Close
Social profiles