Bilgisayardan Scope yayını yapmak için buyrun!

Bilgisayardan Scope yayını yapmak için buyrun! 1

Son ayların popüler sosyal canlı video uygulaması Scope gelişmeye devam ediyor. Sırada ki yenilik internet siteleri üzerinden Scope yayını yapmak!

Scope ile telefon üzerinden Twitter hesabıyla bağlanıp canlı olarak yayın yapıyorsunuz. Bu şekilde popüler olan bir çok kişi mevcut. Türkiye de de Scope bir hayli kullanılır durumda.

Scope bilgisayardan nasıl izlenir, kullanılır, indirilir? TIKLAYIN!

Şimdi ki konumuz ise bilgisayar üzerinden Scope yayını yapmak, yayınımızı paylaşıma sunmak.

Bilgisayardan Scope yayını yapmak için:

1-Buraya tıklayın. Karşınıza gelen sayfadan embed yani gömme kodu alacağız. Username yazan yere kendi kullanıcı adımızı yazıyoruz. Takip etmek istediğiniz kişinin adını da yazabilirsiniz. What Size? yazan yerden de yayının boyutunu belirleyin. Small küçük, Large büyük anlamında.

2-Create Button’a tıklayıp embed yani sitelere içeriği gömmek için kodu oluşturun. Oluşan kodu kopyalayın ve yayını eklemek istediğiniz sitelere ekleyin.

3-Eğer siteniz yoksa bir blog sitesi açabilirsiniz. Bu kodu o siteye ekleyip o blog üzerinden sürekli yayın yapabilir, blogunuzu da takipçilerinize yollayabilirsiniz.

Böylece bilgisayar üzerinden yayın yapmak için gerekli altyapıyı hazırlamış olduk. Eğer çok meşakkatli geldi ise telefondan yayın yapmaya devam edebilirsiniz (:

6 thoughts on “Bilgisayardan Scope yayını yapmak için buyrun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles