Beklenen haber “GTA 5 PC’de” taksitle satın alın!

Beklenen haber "GTA 5 PC'de" taksitle satın alın! 1

Yılın en çok beklenen oyunlarından GTA V’in PC versiyonu ön sipariş fırsatlarıyla Playstore’da!

Rockstar Games’in büyük övgü alan açık dünya oyunu Grand Theft Auto V, PC’de!

Bir hırsız, emekli olmuş bir banka soyguncusu ve bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence endüstrisinin en korkutucu ve hastalıklı yanlarına sarmalanmış olarak bulurlar. Hiç kimseye, en azından birbirlerine, güvenemeyecekleri bu acımasız şehirde hayatta kalmak için çok sayıda suç işlemeleri gerekmektedir.

GTA V PC bizlere neler sunuyor!

Birçok görsel ve teknik geliştirme sayesinde Los Santos ve Blaine County, Grand Theft Auto V’in PC versiyonunda her zamankinden daha da muhteşem görünüyor. Görüş mesafesindeki muazzam artışın yanı sıra Grand Theft Auto V’in PC versiyonu 60 FPS ve 1080p’de çalışıyor ve de 4K çözünürlüğe çıkabiliyor.

Yeni silahlar, yeni taşıtlar, yeni aktiviteler, geliştirilmiş doğal hayat, daha yoğun trafik, yeni bitki örtüsü sistemi, geliştirilmiş hasar ve hava durumu efektleri, çözünürlük, ışıklandırma, gölge ve kaplamalardaki muazzam geliştirmeler ve akıcı frame-rate’in yanı sıra oyundaki FPS modu Los Santos ve Blaine County’nin inanılmaz detaylı dünyasını tamamen farklı bir şekilde keşfetme şansı veriyor.

Grand Theft Auto V’in PC versiyonu ayrıca oyunculara videolar çekme, düzenleme ve Social Club ve YouTube’da yayınlama konusunda tam kontrol veren Rockstar Editor’ü de beraberinde getiriyor.

Bunun dışında Grand Theft Auto V, dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto Online ile birlikte geliyor. Grand Theft Auto Online’ın PC’sinde oyuncu sayısının 30’a kadar çıkabilmesi gibi geliştirmeler mevcut. Rockstar’ın Grand Theft Auto Online çıktığından beri ürettiği bütün içerikler PC’de de bulunuyor ve çok daha fazlası da eklenecek.

Ön sipariş fırsatı!

9 Mart’tan önce ön sipariş verin ve 1.000.000 $ oyun içi paranın yanı sıra 300.000 $’a daha sahip olun.

1.000.000 $’ın yarısı GTA V, yarısı GTA Online için. 300.000 $ ise yalnızca GTA Online için.

Açık dünya aksiyon oyunlarının tepe noktası GTA V’i avantajlı bir şekilde elde etme fırsatını kaçırmayın!

GTA 5’i taksitle al!

Yine Playstore üzerinden TTNET abonesi olanlar, aynı fiyat ancak 12 taksit ile oyuna sahip olabiliyor. Oyunun maliyeti her ay TTNET faturanıza yansıyor.

[button link=”http://www.playstore.com/#!/urun/grand-theft-auto-v”]GTA 5 ÖN SİPARİŞ VER[/button]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles