Batman ve Superman’i Türk Hava Yolları uçuracak!

Batman ve Superman'i Türk Hava Yolları uçuracak! 1

2016 yılının en çok beklenen filmlerden biri olan Batman ve Superman Adaletin Şafağı’na dünyanın da en büyük hava yolu firmalerinden biri haline gelen milli firmaimiz Türk Hava Yolları sponsor oldu.

Atatürk hava limanında gerçekleştirilen törende konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “Bu yılın en önemli filmlerden birine sponsor olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu filmin Türk Hava Yolları markasına olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum” olduğunu söyledi. Warner Bros. Pictures Kıdemli Başkan Yardımcısı Gane Garlock ise “Batman ve Superman’i partnerimiz Türk Hava Yolları ile gökyüzüne uçurmaktan mutluluk duyuyoruz” olduğunu söyledi.

Bu sponsor anlaşması ile Londra ve Los Angeles’da yapılacak gala törenlerine de sponsor olan THY, sosyal medya üzerinden yapacağı etkinliklerde de kazananları Los Angeles galasına götürecek.

Daha önce yaptığı Barcelona ve Euroleage sponsorlukları ile tüm dünyada tanınır hale gelen Türk Hava Yolları, büyük firmalere ve etkinliklere sponsor olma geleneğini devam ettireceğe benziyor. Ne diyelim, yerli ve milli firmaimiz olan Türk Hava Yolları’nın yolu açık olsun (:

İşte Türk Hava Yolları Batman v Superman fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles