AyyıldızTim Rus sitelerini çökertti, 19 bin kişinin hesap bilgilerini ele geçirdi!

AyyıldızTim Rus sitelerini çökertti, 19 bin kişinin hesap bilgilerini ele geçirdi! 1

Son 1 haftadır yoğun bir şekilde siber saldırı altında olan güzide ülkemiz Türkiye’ye ilk destek Türk Hack grubu AyyıldızTim’den geldi.

Daha öncede bir çok İsrail v.b. siteleri hacklemesi ile gündeme gelen AyyıldızTim grubu, bu kez de son günlerde .TR uzantılı Türk sitelerine yoğun olarak süren DDOSS saldırılarına misilleme olarak binlerce Rus’un mail hesap bilgilerini hackledi ve bununlada kalmadı internette paylaştı.

AyyıldızTim adlı hack grubu, Türkiye karşıtı ülklere yaptığı çeşitli büyük hack saldırıları ile gündeme daha önce de bir çok gelmiş, hatta AHaber kanalında yayınlanan bir programa konuk olarak uzaktan bağlantı ile bağlanmışlardı. AyyıldızTim’in kurucusu yurtdışında yaşayan bir Türk. Doğal olarak ismi ve nerede yaşadığı tam olarak bilinmiyor. Bu siteleri çökerten elbette sadece bir kişi değil. Bu bir ekip işi.

AyyıldızTim, prensip olarak Türk sitelerini hacklemiyor. Tabi karşıt görüşlü terör yandaşları hariç. Grubun çökerttiği listeleri kendi facebook hesaplarında görebilirsiniz.

One thought on “AyyıldızTim Rus sitelerini çökertti, 19 bin kişinin hesap bilgilerini ele geçirdi!

  1. #AyYıldızTim Merak Etmeyin Biz Devam Ediyoruz!…
    Ülkemiz İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapıyoruz!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles