Aynı anda bir kaç tane Instagram hesabını artık kullanabilirsiniz! İşte hesap ekleme!

Aynı anda bir kaç tane Instagram hesabını artık kullanabilirsiniz! İşte hesap ekleme! 1

Ünlü resim ve kısa video paylaşma uygulaması Instagram’a yeni bir özellik eklendi. İşte detaylar…

Facebook tarafından satın alınan popüler sosyal medya uygulaması Instagram’da profil oluşturma dışında açılan sayfaları yönetmek bir hayli eziyetti. Bu eziyet artık son buluyor. Yeni gelen güncelleme ile Instagra kullanıcıları aynı hesaba bir kaç tane yada istediği kadar diyelim sayfa hesabını yada diğer kişi hesabını bağlayabiliyor. Böylece hesaptan çıkış yapmadan diğer hesaba geçebiliyorsunuz. Bunun en güzel tarafı Instagram sayfalarını yönetenlere oldu sanırım. Bir kendi profilini bir sayfa profilini açmak epek sıkıntılı bir işti.

Henüz resmi olarak Google Play ve iOS store’da yer alan Instagram’a bu özellik gelmediğinden şu anda bu hizmetten faydalanamıyorsunuz. Ancak bunun da üstesinden gelmek mümkün. Güncellemeyi içeren APK dosyası internette mevcut. Son güncellemeli Instagram APK dosyasını indirip telefonununa kuranlar bağlı hesaplar özelliğinden hemen yararlanmaya başlıyor.

İndirmek için buraya tıklayın

instagram-hesap-ekleme

Instagram Hesap Ekleme Nasıl yapılır?

Bunun için uygulamaya giriş yapıyoruz. Sağ üstte ki noktalı ayarlar düğmesine tıklıyoruz. En altta yazan Hesap ekle bağlantısına tıklayınca karşımıza Instagram giriş ekranı gelecek. Buraya eklemek istediğimiz hesabın giriş bilgilerini yazıyoruz ve Giriş Yap diyoruz.

Daha sonra eklenmiş hesaplar arasında geçiş yapmak için giriş yaptıkdan sonra en sağda ki profile tıklıyoruz. En sol üst köşede yer alan Profil adımıza tıkladığımızda karşımıza eklediğimiz hesap yada hesaplar çıkacak. Birini seçtiğiniz anda o hesaba geçiş yapıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles