Asus ZenFone 2’nin fiyatı kadar tasarımı da olay!

Asus ZenFone 2'nin fiyatı kadar tasarımı da olay! 1

Dünyanın ilk 4 GB’lı akıllı telefonu olan Asus Zenfone 2, bu özeliğinin dışında bir de fiyatı ile dikkat çekmişti. Şimdi ki haber ise yine dünya çapında bir olay ve telefonu bekleyenlerin çok hoşuna gidecek.

Asus Zenfone 2 geçtiğimiz ay Asus tarafından duyurulduğunda gerçekten fazlasıyla ilgi görmüştü. Nedeni ise çok açık: sunduğu üst seviye donanıma rağmen istediği cüzi ücret. Bu fiyat/performans durumunu doğrulayan haber ise geçtiğimiz günlerde gelmiş, Zenfone 2 ünlü benchmark yani performans test uygulaması Antutu’dan 50 binin üstünde puan almış ve bir  çok pahalı telefonu geri de bırakmıştı.

Zenfone 2 dünyanın en pahalı bir çok telefonunu fiyat, ram dışında bir konuda daha geride bıraktı: oda tasarım. Dünyaca bilinen ve önemli ödüllerden olan IF tasarım ödülü bu sene Asus zenfone 2’nin oldu ve böylece donanım dışında tasarımı da tescillendi.

Asus Zenfone 2 ne zaman satışa çıkacak?

Bu telefon çıkana dek biz bu haberleri yapmaktan bıkmayacağız (: daha önce de olduğunu söylediğimiz gibi:

Asus Zenfone 2, 9 Mart 2015’de Tayvan’da satışa çıkacak. Avrupa ve Türkiye’ye gelmesi ise Mayıs/Haziran’ı bulacak.

Bu arada: telefonun 2 ayrı modeli olacağını, bunlardan 2 GB’lık olanın 200 Dolar, 4 GB’lık olanın ise 250 Dolardan satışa çıkacağını tekrar hatırlatalım.

ASUS ZenFone

One thought on “Asus ZenFone 2’nin fiyatı kadar tasarımı da olay!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles