Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama çıktı!

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama çıktı! 1

10 kişilik ekip sadece 75 günde 200.000 kelime içeren oyun Assassin’s Creed Unity çevirisini tamamlamayı başardı. Bu ekip kurdukları Animusprojesi.com adı altında en büyük Türkçe Assassin’s Creed bilgi bankasını kurmayı hedefliyorlar.

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama ile ilgili yapımcıların açıkladığı diğer bilgiler ve yama indirme bağlantısı şu şekilde:

Kurulum

-Yamayı Yönetici olarak çalıştırın.
-Bu yama en son sürüm (1.4.0) ile uyumludur. Lütfen kurmadan önce gerekli güncellemeleri yapın.
-Bu yama Dead Kings DLC haricindeki tüm AC Unity metinlerini %100 olarak Türkçe yapmaktadır.

-DLC yaması henüz yayınlanmadığı için DLC ile eklenen silahlar açıklamaları, görevler, ipuçları vs. İngilizce olacaktır.
-Kurulum programı oyun klasörünüzü otomatik olarak bulacaktır, eğer bulamazsa manuel olarak da oyunu kurduğunuz klasörü gösterebilirsiniz. Genelde oyun buraya kurulur: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Unity\
-Oyuna başlamadan önce ayarlardan altyazıları açmayı unutmayın.

Güncelleme

Eğer her şeye rağmen yamayı kuramıyorsanız. Buradaki dosyayı indirip içindeki DataPC.forge dosyasını oyun klasörünüze atın ve oyun klasörünüzde DataPC_patch_01.forge dosyası varsa o dosyayı silin. Bu yama AnimusProjesi.com Ekibi tarafından yapılmıştır.

Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama İndir

http://www.mediafire.com/download/h7lajt5he54xpdm/Assassins+Creed+Unity_TR_Yama_v1.00.

9 thoughts on “Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama çıktı!

  1. “Buradaki dosyayı indirip içindeki DataPC.forge dosyasını oyun klasörünüze atın” demişsiniz ama ben onunla ilgili bir link göremedim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir