Assassin’s Creed Syndicate için Türkçe yama!

Assassin’s Creed Syndicate için Türkçe yama! 1

Ünlü suikastçinin yeni oyunu Assassin’s Creed Syndicate için Türkçe yama çalışmalarına başlandı.

Daha önce Assassin’s Creed Unity için çıkardığı yama ile dikkat çeken ve diğer çıkak olan AC oyunlarına da Türkçe yama sözü veren animusprojesi ekibi, yeni oyun AC Syndicate’i de söz verdiği gibi boş geçmeyecek. Ekip liderinden gelen açıklamaya göre, 23 Ekim 2015’de konsollar için çıkış yapan Assassin’s Creed Syndicate oyunun PC sürümü beklendi ve çıkış yaptığı an itibari ile dil dosyalarını açmak için epey uğraşıldı. Türkçe yama için dosyaların açılmasıyla beraber çeviri çalışmaları da başladı.

[mks_button size=”medium” title=”Assassin’s Creed Unity Türkçe Yama çıktı!” style=”squared” url=”http://www.yerliteknoloji.net/assassins-creed-unity-turkce-yama-cikti.html” target=”_self” bg_color=”#dd3333″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-flag” icon_type=”fa”]

Assassin’s Creed Syndicate Türkçe yama ne zaman çıkacak?

Yamanın yapımcısına göre Assassin’s Creed serileri arasında ki en çok metne sahip olan oyunu bu oyun. O yüzden metinlerin çevrilmesi en 3 ay gibi bir süre alabilir. Yamanın yapımına 20 Kasım civarında başlandığını düşünürsek 2016’ın Şubat ayı sonlarında yamaya kavuşabiliriz.

Ne diyelim, çeviriyi yapanlara bolca kolay gelsin, olay olmasın (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles