Aracınızı Sigortalamak için Ne Yapmalısınız?

Aracınızı Sigortalamak için Ne Yapmalısınız? 1

Araç sahibi olanlar için zorunlu tutulan trafik sigortası beklenmedik bir kaza anında karşı aracın masraflarının karşılanmasını sağlar.

Eğer bu sigorta yapılmazsa araç şube otoparkına çekilir ve araç sahiplerine cezai işlem uygulanır. Genellikle toplumumuzda pek çok kişi bu sigortayı kasko ile birbirine karıştırmaktadır.

Oysa kasko kaza yapan araçta meydana gelen masrafların karşılanmasını sağlar, karşı araç ile alakalı değildir. Bu durumda trafik sigortası diğer araç için bir nevi teminat olarak da ifade edilebilir. Mecburi sigorta ve isteğe bağlı kasko sigorta teklifi al hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için E-sigortam araç sahiplerine 7/24 hizmet vermektedir.

Sigorta acentesinin internet sitesinde trafik sigortası ya da kasko sigorta teklifi al sekmelerini ziyaret ederek bu hizmetlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Aracınızı Sigortalamak için Ne Yapmalısınız? 2

Zorunlu Trafik Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Güvence sağlayan zorunlu trafik sigortası sıfır ya da ikinci el araçlar alanlar ve aracın mevcut sigortası bitenler tarafından talep edilebilir. Bu sigorta kapsamında maddi zarara ek olarak kazayla ilgili tedavi giderleri ve destekten mahrumiyet tazminatı ödenir.

Sigorta kapsamı ile ilgili daha geniş bilgiye ulaşabilmek için E-sigortam danışmanlarından destek alabilirsiniz. Online sigorta hizmetleri sürekli aktif durumdadır.

Aracınızı Sigortalamak için Ne Yapmalısınız? 3

Aracınızın sigortası bitiyorsa internetten sunulan zorunlu trafik sigorta teklifi al hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında adınız, soyadınız, TC kimlik numaranız, mail adresiniz ve cep telefonunuz, yenileme araç bilgileriniz ve kayıt detaylarınız gerekecektir.

Bunların her birini eksiksiz şekilde doldurarak sigorta işlemlerinizi oturduğunuz yerden ve istediğiniz an tamamlayabilirsiniz. Benzer uygulamayı kasko sigorta teklifi al hizmeti için de kullanabilirsiniz.

Aracınızı Sigortalamak için Ne Yapmalısınız? 4

Aracınız Sigortalanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Aracınıza sigorta yaptıracağınızda mutlaka güvenilir ve bu alanda uzman bir firma ile çalışmalısınız. Sigorta hesaplama işlemleri sonucunda yüksek tutarlı ödemeler yapacağınızdan anlaştığınız firmanın profesyonel şekilde çalışması önemlidir.

Online olarak incelediğiniz sigorta teklifi al hizmetinin ardından firma size en uygun seçenekleri sunmalıdır. Kalite ve güven sizin için birincil şartsa trafik sigortası desteğinde uzman ekibe ve geniş hizmet kapasitesine sahip E-sigortam’ı tercih etmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles