İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri

İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri 1

Angelic, karanlık bir bilim kurgu evreninde yer alan , sıra tabanlı bir strateji RPG. Oyun Metaverse Game Studios tarafından geliştiriliyor.

İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri 2

İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri 3

Angelic etkileyici bir hikaye ile donatılmış ve karanlık bir bilim kurgu evreninde geçen sıra tabanlı bir strateji ve rol yapma oyunudur.

Angelic sıra tabanlı strateji oyun türünü, hikayesi ile ön plana çıkan oyunlarda görmeye alışık olduğun özgün ve renkli kahramanlar ile birleştiren bir oyundur. Angelic hikaye anlatımı ve parti tabanlı rol yapma oyunu ögelerine eşit derecede ağırlık verir. Üstelik tüm bu unsurlar çevrende olup biten olayların karmaşıklığı ile etkileneceğin karanlık ve derin bir bilim-kurgu ile desteklenir.

28. yüzyılda, şirketler ve neo-insanlar arasında gerçekleşen yıkıcı “insanlararası” savaştan 200 yıl sonra, nicedir unutulmuş “melekler” derin uzaydan geri dönmüştür. Şirketler uzun zaman önce dünyayı domine etmişlerdir ve neo-insanların tekrar ortaya çıkması onlar için büyük bir tehdittir. Özellikle son zamanlarda başlarına bela olan yüksek derecede bulaşıcı ve dehşet verici bir mantarın hızla derin uzaydaki kolonilerine yayıldığı bir dönemde…

İnsanlığı değer yargılarına kadar sorgulamak durumunda kalacağın, çoğu zaman doğru kararın ne olduğunu bulmakta zorlanacağın dev bir çatışmanın parçası olmaya hazır ol!

İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri 4

 • Muhteşem kahramanlardan oluşan bir ekip topla, onların sevgi ve saygısını kazan ve onları istediğin gibi geliştirip özelleştir.
 • Derin bir kurguya dayalı epik hikayenin içinde kaybol, çok katmanlı ve eşsiz karakterlerle unutulmaz yolculuklara çık.
 • Türünün tek örneği olan uzay gemini yönet ve hem karanlık, hem acımasız Angelic evrenini keşfet.
 • Takımınla birlikte müttefiklerini korumak için savaş, baskıcı şirketlere karşı mücadele et ve dehşet verici sirayet gizemini araştır.

Evril, uyarla, ilerle… Sev, nefret et, kaçın…

Faydalan, yardım et, saklan.

Harekete geç ve yüksel!

İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri 5

 • Zamanının yarısı takımınla vur-kaç operasyonları şeklinde ilerleyen ve Angelic’in kendine has sıra tabanlı oyun mekaniklerine dayalı savaşlarda geçecek.
 • Aynı zamanda türünün tek örneği olan ve hem senin, hem müttefiklerinin evi konumundaki özel bir uzay gemisine kaptanlık edeceksin. Vaktinin geri kalan kısmını bu gemide geçirirken, yol arkadaşlarınızla konuşabilecek, onları özelleştirebilecek ve geliştirebileceksin. Ek olarak gemini ve ekipmanını güçlendirmek veya düşmanlarının sırlarını açığa çıkartmak için araştırmalar yapabileceksin.
 • Angelic’in evreni oldukça karanlık ve acımasız… Beklenmedik kişilerle ittifak kurmak zorunda kalabilir, sana acı verecek kararlar almaktan başka çarenin kalmadığı durumlarla karşılaşabilirsin. Seçimlerin tüm yol arkadaşlarını mutlu etmeyebilir ve onları motive ve sadık tutmak için ekstra çaba sarf etmek zorunda kalabilirsin.İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri 6
 • Yol arkadaşlarının hepsi eşsiz ve renkli karakterler. Ancak sakın aldanma, onlar senin askerlerin DEĞİL. Bir çoğu aslında senden daha güçlü ve her birinin kendi amacı, kendi hedefi var. Seni sevebilirler, senden nefret edebilirler, hatta sana aşık olabilirler… Seni sevseler bile terk edebilirler. Senden nefret etseler bile yanından ayrılmayabilirler… Angelic’te ilişkiler oldukça komplike ve bu ekibin lideri olarak onları bir arada tutmak hiç kolay olmayacak. Her birinin eşsiz yetenekleri ve özellikleri var ve bu özel ekibi kendine sadık tutmak, zaten zorlu olan savaşlarda şansının artması için en akıllıca yol olacak.
 • Osiris, kaptanı olduğun gemi, oldukça özel bir hayalet gemidir ve bir tanrıça olan efsanevi karakter Iset Anne tarafından geliştirilmiştir. Geminin yapabilecekleri anlayabileceğinin çok ötesinde olsa da, Osiris’i de bu yolculuk sırasında geliştirebilecek ve özelleştirebileceksin!
 • Ve nihayet SEN, oyunun ana kahramanı… Sen de oldukça özelsin. Bir zamanlar bir insandın ve pilottun, ta ki başmeleklerden (oldukça güçlü bir neo-insan) biri tarafından öldürülene kadar. Neyse ki Iset Anne seni buldu ve kurtardı. Artık bir neo-insansın, üstelik de sıradışı bir neo-insan. Bir prototipsin ve sadece Iset senin gerçek potansiyelini biliyor. Nasıl evrim geçireceğin tamamen sana bağlı olsa da kesin olan bir şey var: Bir sonraki başmelek sen olacaksın!

İddialı oyun: Angelic! Steam ve Sistem gereksinimleri 7

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyor:

Bu Oyun her yaşa uygun olmayan içerik içerebilir veya çalışırken iş başında görüntülenmesi için uygun olmayabilir: Sık Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik içerebilmektedir.

ANCELIC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ANGELIC MİNİMUM SİSTEM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: TBC
  • İşlemci: TBC
  • Ekran Kartı: TBC
  • Ses Kartı: TBC

ANGELIC ÖNERİLEN SİSTEM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: TBC
  • İşlemci: TBC
  • Ekran Kartı: TBC
  • Ses Kartı: TBC

Sistem gereksinimleri henüz tam olarak açıklanmadı güncellenmesi bekleniyor.

Angelic oyunu Steam üzerinden erişime açıldı  ancak henüz satışa sunulmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles