Agar.io Türkiye sunucusu açıldı!

Agar.io Türkiye sunucusu açıldı! 1

Nasıl olduysa bir anda tüm dünyada ianılmaz bir hızla yayılan oyun olan Agar.io, tabi ki Türkiye de de binlerce kişi tarafından oynanır olmuştu. Oyunun yapımcıları da bunu fark etmiş olacak ki, Türkiye sunucularını hayata geçirdiler.

Böylece Türkiye’den Agar.io oynayanlar daha akıcı bir şekilde oyunu oynayabilecekler. Bunun için oyuna başlarken Play simgesinin yanında ki Ayarlar’dan Türkiye sunucusunu aktif etmeniz ve oyuna öyle girmeniz gerekiyor.

Agar.io’nun oldukça basit 2 boyutlu bir oyun olmasına rağmen, tüm dünyadan insanlarla aynı anda oynanabildiği ve oyunun oynanışının keyif verici olmasından dolayı tüm dünya da bir anda popüler oldu.

Oyunda sizden ufak hücre denilen yuvarlakları yiyerek büyüyorsunuz ve sizden de büyüklere yenmeme çalışarak devasa boyutlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Eğer başka biri sizi yutarsa oyun bitiyor ve en baştan tekrar başlamanız gerekiyor.

Agar.io’nun android ve ios resmi oyunu henüz bulunmuyor ancak bir çok fırsatçı oyunun popülerliğini fırsat bilip oyunun benzerini mağazarla oynanmaya sunmuş durumda. Peki bunu ne kadar başarmışlar? tartışılır.

One thought on “Agar.io Türkiye sunucusu açıldı!

  1. Güzel oyun ama skorlar paso gidiyo buda hoş olmuyor kayıtlı olsa iyi olacak. Türkiye sunucusu actılar ama bir tane sunucu yokki heran sunucular değişiyo arkadaşınla oynayamıyosun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles