Adsense benzeri para kazanma sitesi: H12-Media!

Adsense benzeri para kazanma sitesi: H12-Media! 1

H12-Media

Sitesinden para kazanmak isteyen hemen her kşinin aklına ilk gelen reklam yayınlama hizmeti Adsense, malum sitenizi kabul edene kadar 40 takla atmanız gerekiyor. Çoğu kişi de ya reklamı alamıyor yada alınca bir süre sonra banlanıyor, atılıyor.

Bu durum karşısında bir çok kişi Adsense tarzında getirisi yüksek reklam yayınlama siteleri, hizmetleri arıyor. Bende şimdi Türkiye’de pek bilinmeyen bir reklam sistemini tanıtayım kısaca. Adı: H12-media!

Sitenin başında bir Türk olduğu söyleniyor, doğrumudur bilmiyorum ancak sitesi full İngilizce, çünkü evrensel bir site. Siteye burdan ulabilirsiniz.

H12-Media reklam nasıldır?

-Başvurunuz bir kaç gün içinde onaylanıyor. Çok düşük hiti olanlar, yada hiti hiç olmayan kabul edilmeyebiliyor.

-Tık başına ödeme yapıyor. 1000 gösterim başına ülkelere göre değişen oranlarda para öneriyor. Adsense kadar getirir mi açıkcası zamanla göreceğiz. Ancak getirisinin fena olmadığını söyleyenler var.

-Ayda 2 kere ödeme talep edebiliyorsunuz.

-25 Dolar olduğunda ödeme talep edebiliyorsunuz ve 24 saat içinde hesabınıza yatırılıyor. (En azından vaatleri bu yönde)

-Paypal ödeme sistemini kullanabiliyorsunuz.

-Reklam tipleri Adsense’de ki gibi, hemen her format var. Ayrıca pop under reklam formatı da var. Bu en çok getirisi olan yeni reklam çeşitlerinden.

-Reklamları filtreleyemiyorsunuz.

-Cinsel içerik reklamları yayımlamıyorlar.

-Anlaşılır ve sade bir raporlama seçeneği mevcut.

-Ayrıca bir reklamın aynı kişiye kaç defa gösterileceğini ayarlayabiliyorsunuz, bu benim ilk kez gördüğüm özellik.

Kısaca bende yeni başladım kullanmaya, getirisi nasıl zamanla göreceğiz. Ancak artık Adsense’nin inanılmaz egosundan sıkılanlar için iyi bir alternatif olabilir diye düşünüyorum.

H12-Media’da bir de referans link uygulaması var. Benim size vereceğim linkten üye olursanız bana da %10 kazandırmış olacaksınız. Aynı şekilde üye olduktan sonra sizde siteyi başkalarına önerirken kendi referans linkinizi kullanın.

H12-Media’ya üye olmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles