A101 Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat – Siyah Fiyatı – Aldın Aldın

Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat - Siyah
     
    ₺729,00
     
   
      Online Satışa Özel

A101 de satılan Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat – Siyah ürünü için fiyat ve diğer diğer bilgiler şu şekilde…

A101 aldın aldın indirimlerinden biri olan Telefon & Aksesuar kategorisinde listelenen; Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat – Siyah A101’de satışa sunuldu. Ancak sınırlı bir stok ve sınırlı süre için indirimli olan A101 Aldın Aldın fırsatları A101 mağazaları, A101 online site ve A101 Kapında mobil uygulamasında bulunabilir. Her ürün hem internet hem de mağazada satışta yer almayabiliyor, kontrol etmenizde yarar var.

Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat – Siyah ürünü açıklamaları

Ürün adı: Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat – Siyah
Ürün fiyatı: ₺729,00
Önceki fiyatı: Bulunamadı

İndirim oranı: Bulunamadı

Ürün kategorisi: Akıllı Saat & Bileklik ve Telefon & Aksesuar
Ürün açıklaması: Bulunamadı

Stok kodu: Ürün kodu: 26024221001
Tarih: 2022-04-15 00:41:03
Anahtar kelimeler: #Xiaomi #Watch #Lite #Akıllı #Saat #Siyah #Online #Satışa #Özel


A101 Aldın Aldın nedir?

A101 marketler zinciri tarafından satılan sınırlı sayıda stok ve ilgili tarihler içinde normal fiyatından daha düşüğe satılan A101 marketlerinde ki ürünlere A101 Aldın Aldın fırsatları adı verilmektedir. Örneğin şuan da baktığınız Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat – Siyah ürünü de bir A101 aldın aldın fırsatıdır. A101 aldın aldın fırsatları her hafta yada ay yenisi ile değiştirilmektedir.

Ayrıca Aldın Aldın kampanyalarından eğer uzun süre satılamayan ürünler olursa bu ürünlere ekstra indirimler yapılır ve daha kolay satılması hedeflenir. Bu ürünler çoğunluk olarak çok fazla rağbet görmeyen ürünler olup, giyim gibi ürünler ise büyük ihtimalle bir kaç güne tükenmektedir. Sizde #Xiaomi #Watch #Lite #Akıllı #Saat #Siyah #Online #Satışa #Özel etiketleriyle satışa sunulan bu ürünü kaçırmamak için acele etmelisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles