A101 Vestel Akıllı Baskül Fiyatı – Aldın Aldın

Vestel Akıllı Baskül
     
    ₺179,00
     
   
      Online Satışa Özel

A101 de satılan Vestel Akıllı Baskül ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada…

A101 aldın aldın ürünlerinden biri olan Sağlık & Kişisel Bakım kategorisinde listelenen; Vestel Akıllı Baskül A101’de satışa sunuldu. Ancak sınırlı bir stok ve sınırlı süre için indirimli olan A101 Aldın Aldın fırsatları A101 mağazaları, A101 online site ve A101 Kapında mobil uygulamasında sizleri bekliyor. Her ürün hem internet hem de mağazada satışta yer almayabiliyor, kontrol etmenizde kazanç var.

Vestel Akıllı Baskül ürünü açıklamaları

Ürün adı: Vestel Akıllı Baskül
Ürün fiyatı: ₺179,00
Önceki fiyatı: Bulunamadı

İndirim oranı: Bulunamadı

Ürün kategorisi: Dijital Tartı ve Sağlık & Kişisel Bakım
Ürün açıklaması: Bulunamadı

Stok kodu: Ürün kodu: 26024394
Tarih: 2022-04-13 13:30:41
Anahtar kelimeler: #Vestel #Akıllı #Baskül #Online #Satışa #Özel


A101 Aldın Aldın nedir?

A101 zincir marketlerden satılan belirli ölçüde stok ve belirlenen zaman diliminde normal fiyatından daha düşüğe satılan A101 marketlerinde ki ürünlere A101 Aldın Aldın fırsatları adı verilmektedir. Örneğin şuan incelemekte olduğunuz Vestel Akıllı Baskül ürünü de bir A101 aldın aldın fırsatıdır. A101 aldın aldın fırsatları her hafta yada ay güncellenmektedir.

Ayrıca Aldın Aldın indirimlerinden eğer uzun süre satmayan ürünler olursa bu ürünlere ekstra indirimler yapılır ve daha kolay satılması amaç edinilir. Bu ürünler genel olarak çok fazla ilgi gösterilmeyen ürünler olup, oyuncak gibi ürünler ise genellikle bir kaç güne tükenmektedir. Sizde #Vestel #Akıllı #Baskül #Online #Satışa #Özel etiketleriyle satılmakta olan bu ürünü mağazalarda bulabilmek için elinizi çabuk tutmanız gerekebilr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles