8 GB ram’li telefon ZTE Nubia Z9! “Alın gözünüz doysun” demişler gibi…

8 GB ram'li telefon ZTE Nubia Z9! "Alın gözünüz doysun" demişler gibi... 1
ZTE Nubia Z9 tremsili görseli.
ZTE Nubia Z9 tremsili görseli.

İnanın insan kadar nankör bi varlık yok. Bunun nedenini yaptığımız haberin detaylarında vereceğiz. Konu malum, 8 GB ram’e sahip  ZTE Nubia Z9!

Yabancı kaynaklardan gelen bilgilere göre, ki biz buna sızıntı diyoruz, pek de sağlam olmadığı için…Neyse,  ZTE, Nubia Z9 adlı bir telefon çıkartıyor. LG, Samsung her gün yeni bir telefon çıkartıyor zaten diyebilirsiniz, haklısınız da…Lakin bu ZTE Nubia Z9’un şu ana kadar çıkan bütün telefonlardan farklı bir özelliği var. Oda şu: tamı tamına 8GB ram!

Sızan bilgilere göre ZTE Nubia Z9 şu özelliklerde olacak:

-8GB RAM

-8 Çekirdekli işlemci, hemde 3.5 Ghz hızında!

-8 MP ön kamera

-16 MP arka kamera

-3000 mAh batarya

-5.15 inc Full HD ekran

Telefonun kuşkusuz en dikkat çeken özellikleri 8GB ram ve 3.5 Ghz hızlarında olan işlemcisi. Diğer özellikler standart diyebiliriz. Şimdi gelelim giriş cümlemizde olan “insan kadar nankör varlık yok” sözümüze.

Telefon firmaleri yeni üst düzey telefonlarını duyurduklarında özellikle ram kısmında beklenen olmuyorsa, 4GB beklenip 3 geliyorsa hemen yorumlar başlar: yine mi, çöp bu telefon, 3Gb ram mi?…

Şimdi bu telefon, yani ZTE Nbuia Z9 için gelen yorumlarda şöyle: abi ne gerek var, 8GB ramla render mı alacaklar, 1GB ram bile yeterken 8GB ne yahu…

Şimdi gelinde “insan oğlundan nankör” bir varlık bulun (: yok yok, bize gerçekten yaranılmaz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles